www.borzecin.eu

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Oglądasz teraz
Aktualności

Akcja Krwiodwstwa i Szlachetnej Paczki

Email Drukuj PDF

„Wszystkich tych, którym nieobojętny jest los innych ludzi prosimy o zgłoszenie się na najbliższą Akcję Krwiodawstwa, która odbędzie się 30 sierpnia 2015 roku (niedziela) w Starych Babicach (na parkingu przy Kwiaciarni vis a vis babickiego kościoła), ul. Rynek 15 w godz. 9.00 - 12.30. Prosimy pamiętać o dokumencie tożsamości ze zdjęciem, numerem PESEL oraz adresem zamieszkania, a także o spożyciu lekkostrawnego posiłku. Akcję organizuje Międzygminny Klub Honorowych Dawców Krwi PCK „FLORIAN”.

Na Akcji Krwiodawstwa obecni będą przedstawiciele „Szlachetnej Paczki” z rejonu Starych Babic i Izabelina, którzy podobnie jak w latach ubiegłych będą informować o swojej akcji i zachęcać do przyłączenia się i do wspólnego działania dla potrzebujących Rodzin.

 

 

Remont Kosmowskiej, rozbudowa OSP - ogłoszenia o przetragach

Email Drukuj PDF

Na stronie internetowej Urzędu Gminy Stare Babice pojawiły się dwa ogłoszenia o zamówieniach publicznych (tzw. przetargach), które dotyczą naszych miejscowości.

Pierwszy przetarg oznaczony jako 15/15 dotyczy rozbudowy ul. Kosmowskiej - I etap - przebudowa jezdni wraz z budową odwodnienia.

Drugi przetarg oznaczony jako 16/15 dotyczy rozbudowy budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Borzęcinie Dużym.

Ogłoszenia o zamówieniach wskazują, że powyższe przedsięwzięcia przechodzą z fazy przygotowania dokumentacji projektowej i uzyskania niezbędnych pozwoleń do fazy realizacji. Ich powodzenie zależy obecnie od kilku czynników m. in. zgłoszenie się solidnych wykonawców.

Więcej informacji na:

http://bip.babice-stare.waw.pl/public/?id=1161

 

 

Informacja dotycząca remontu ul. Poprzecznej

Email Drukuj PDF

2 lipca 2015 wszczęte zostało postępowanie w sprawie wydania decyzji o zezwolenie realizacji inwestycji drogowej dotyczącej rozbudowy drogi powiatowej Nr 4121W, ul. Poprzecznej i Rataja wraz z wykonaniem ronda.

W związku z tym Starosta Warszawski Zachodni wystosował Obwieszczenie nr 7/15 z dnia 7 lipca 2015 roku. Dokładna informacja i stosowne Obwieszczenie zamieszczone zostały na stronie Urzędu Gminy:

http://www.stare-babice.pl/pl/news/obwieszczenie-0

 

II Topolińskie Sobótki

Email Drukuj PDF

 


27 czerwca 2015 roku niepozorna na co dzień miejscowość TOPOLIN stała się tętniącym życiem miejscem, gdzie zorganizowano II TOPOLIŃSKIE SOBÓTKI. Po udanych zeszłorocznych Sobótkach postanowiliśmy je powtórzyć. Dla uczestników imprezy, których zebrała się pokaźna grupa ponad 100 osób przewidziano szereg atrakcji m. in. przejażdżki bryczką, zabawy dla dzieci z animatorami, pokazy strażackie. Imprezę swoją obecnością uświetnili Pan Marcin Zając Zastępca Wójta Gminy Stare Babcie oraz Pan Jan Żychliński Starosta Powiatu Warszawskiego Zachodniego. Dla smakoszy był grill, miejscowe gospodynie upiekły słodkości a najstarszy z mieszkańców przygotował ogórki małosolne według starodawnej receptury. Dla najmłodszych dla ochłody przewidziano lody.

Więcej…
 

II Topolińskie Sobótki

Email Drukuj PDF

W najbliższą sobotę 27.06.2014 roku zapraszamy na imprezę plenerową "II Topolińskie Sobótki".

Miejsce imprezy polana przy ul. B. Chrobrego 49 (obok sołtysa).

Start: godz. 17.00.

W programie:

- Grill z pieczeniem kiełbasek;

- Przejażdżki bryczką;

- Gry i zabawy dla dzieci;

- Pokazy strażackie;

- Konkurs na "Najpiękniejszą Pannę Sobótkową"

Serdecznie zapraszamy!

 

 


Strona 7 z 83
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Czy jesteś zadowolony z systemu odbioru odpadów w Gminie?

Czy jesteś zadowolony z systemu odbioru odpadów w Gminie?
 

Z początkiem 2010 roku mamy

Użytkowników : 213405
Artykułów : 505
Zakładki : 8
Odsłon : 779004

Reklama

Wybrane zdjęcia

top7a.JPG
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Koszulki www.borzecin.eu

Prześlij nam ciekawe zdjęcie lub artykuł dotyczący Borzęcina czy okolic a otrzymasz wyjątkową i unikalną koszulkę www.borzecin.eu. Każda aktywność związana z borzęcińskim Portalikiem (również aktywność na Forum) będzie nagradzana!

Stare zdjęcia

Jeżeli jesteś w posiadaniu starych zdjęć Borzęcina lub okolic poinformuj nas o tym. Zaprezentujemy je na stronie!

Czas Warszawa