www.borzecin.eu

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Oglądasz teraz
Aktualności

Makabryczne odkrycie w miejscowości Buda Zaborowska

Email Drukuj PDF

W ostatnią niedzielę w lesie, w miejscowości Buda Zaborowska spacerowicze znaleźli zwłoki młodej ok. 33 letniej kobiety.

Więcej…
 

Odbudowa przepustów w Topolinie

Email Drukuj PDF

W dniu 23.03.2010 roku odbyło się posiedzenie Zarządu Gminnej Spółki Wodnej w sprawie odbudowy przepustów na rowach melioracyjnych w Topolinie. Przypomnijmy, niedrożność rowów w Topolinie doprowadziła do całkowitego zalania pól tej miejscowości.

Więcej…
 

Kolektorów ciąg dalszy

Email Drukuj PDF

Na stronie internetowej Gminy Stare Babice pojawiło się właśnie ogłoszenie o spotkaniu informacyjnym dotczącym podpisywania umów na dostawę i montaż kolektorów, które planowane jest na 24 marca 2010 roku w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Borzęcinie Dużym (godz. 18.00). Więcej na www.babice-stare.waw.pl. Poprzednie spotkanie dotyczące kolektorów cieszyło się dużym zainteresowaniem, ciekawe czy zainteresowanie to przełożyło się na konkretne działania? Przekonamy się pewnie już 24 marca.

 

Znamy przyczynę zalania Topolina!

Email Drukuj PDF

 

 

 

12 marca 2010 roku ul. Poprzeczna zwana często „Topolińską” została ponownie otwarta dla ruchu pojazdów. Przypomnijmy... kilka dni wcześniej ul. Poprzeczną zamknięto z powodu przelewającej się przez nią wody, która zalegała na polach Topolina. Aż trudno uwierzyć, ale przyczyna problemu - woda - w ciągu zaledwie trzech dni gdzieś z pól zniknęła! Coś co wcześniej przypominało Krainę Wielkich Jezior Topolińskich nagle przestało istnieć. Skąd wzięła się ta woda oraz w jaki sposób tak szybko gdzieś wyparowała dowiedzieliśmy się od mieszkańców?

Więcej…
 

Borzęcińskie forum

Email Drukuj PDF

Z dumą i satysfakcją chciałbym podzielić się z czytelnikami BPI, że nasze Borzęcińskie Forum Internetowe cieszy się coraz większą popularnością. Od momentu zainstalowania Forum na BPI (tj. ok. miesiąc temu) co dzień odnotowujemy nowych użytkowników oraz nowe tematy poddawane dyskusji. Wygląda na to również, że forum zyskało już sobie stałych bywalców i sympatyków, którzy niemal codziennie aktywnie uczestniczą w dyskusjach.

W jeden miesiąc zamieściliśmy na forum blisko 70 wpisów na przeróżne tematy (bezpieczeństwo, komunikacja)  dotyczące naszej miejscowości.

Mam nadzieję, że Borzęcińskie Forum Internetowe cieszyć się będzie nieustającym zainteresowaniem a grono forumowiczów będzie się systematycznie rozszerzać.

Poprawiony: piątek, 05 marca 2010 11:31
 


Strona 82 z 83
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Czy jesteś zadowolony z systemu odbioru odpadów w Gminie?

Czy jesteś zadowolony z systemu odbioru odpadów w Gminie?
 

Z początkiem 2010 roku mamy

Użytkowników : 213417
Artykułów : 505
Zakładki : 8
Odsłon : 798394

Reklama

Wybrane zdjęcia

poz4.JPG
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Koszulki www.borzecin.eu

Prześlij nam ciekawe zdjęcie lub artykuł dotyczący Borzęcina czy okolic a otrzymasz wyjątkową i unikalną koszulkę www.borzecin.eu. Każda aktywność związana z borzęcińskim Portalikiem (również aktywność na Forum) będzie nagradzana!

Stare zdjęcia

Jeżeli jesteś w posiadaniu starych zdjęć Borzęcina lub okolic poinformuj nas o tym. Zaprezentujemy je na stronie!

Czas Warszawa