www.borzecin.eu

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Oglądasz teraz

TOPOLIN POD WODĄ!

Email Drukuj PDF

No i stało się to czego chyba wszyscy się spodziewaliśmy. Po srogiej zimie dodatnie temperatury powodują roztopy i lokalne podtopienia. Jako pierwszy dał o sobie znać sąsiadujący z Borzęcinem Topolin.

Ogromne ilości wody uwolnione z zalegającego lodu i śniegu rozlały się na polach Topolina tworząc niesamowity ale i zatrważający krajobraz. Najstarsi mieszkańcy Topolina nie pamiętają takiej ilości wody. Już w sobotę dodatnie temperatury nie wróżyły nic dobrego. We wtorek rano ulica Poprzeczna wiodąca m.in na Topolin była jeszcze przejezdna ale już popołudniu na wysokości mostka melioracyjnego woda wystąpiła na drogę.

Zaalarmowana borzęcińska OSP zabezpieczyła ul. Poprzeczną do momentu przybycia służb drogowych, które oznaczyły drogę jako tymczasowo nieprzejezdną. Jest to dość znaczącym utrudnieniem dla mieszkańców gdyż droga Topolińska jest głównym połączeniem Borzęcina z Ożarowem.

No cóż pozostaje nam tylko czekać aż woda trochę wsiąknie. Do tego czasu nie jeden z nas będzie "walczył" ze zbierającą się wodą na podwórkach czy w piwnicach.

Powód zablokowania ulicy Poprzecznej.

Tak wyglądają rowy melioracyjne

OSP Borzęcin zabezpiecza drogę

 

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Czy jesteś zadowolony z systemu odbioru odpadów w Gminie?

Czy jesteś zadowolony z systemu odbioru odpadów w Gminie?
 

Z początkiem 2010 roku mamy

Użytkowników : 213417
Artykułów : 505
Zakładki : 8
Odsłon : 798020

Reklama

Wybrane zdjęcia

IMG_2421.JPG
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Koszulki www.borzecin.eu

Prześlij nam ciekawe zdjęcie lub artykuł dotyczący Borzęcina czy okolic a otrzymasz wyjątkową i unikalną koszulkę www.borzecin.eu. Każda aktywność związana z borzęcińskim Portalikiem (również aktywność na Forum) będzie nagradzana!

Stare zdjęcia

Jeżeli jesteś w posiadaniu starych zdjęć Borzęcina lub okolic poinformuj nas o tym. Zaprezentujemy je na stronie!

Czas Warszawa