www.borzecin.eu

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Oglądasz teraz Aktualności ul. Źródlana połączy się z ul. Trakt Królewski

ul. Źródlana połączy się z ul. Trakt Królewski

Email Drukuj PDF

Na październikowej Sesji Rady Gminy Stare Babice podjęto Uchwałę w sprawie nabycia gruntów, położonych we wsi Borzęcin Mały, stanowiących działkę nr ew. 32/16 o powierzchni 0,0977 ha, z wykorzystaniem na cel publiczny, drogę wewnętrzną dojazdową. Uchwała dotyczy wykupu gruntu pod ulicę Źródlaną, która w miejscowości Borzęcin Mały łączy ul. Warszawską z ul. Trakt Królewski. Dotychczas ulica (wyłożona kostką) rozpoczynała się od ul.Warszawskiej i kończyła na wysokości Stacji Uzdatniania Wody Gminnego Przedsiębiorstwa Komunalnego Eko-Babice. Mieszkańcy aby dostać się do ul. Trakt Królewski, ostatni odcinek drogi musieli pokonywać po terenie polnym lub przez miejscowość Wiktorów (Gmina Leszno). Wykup potrzebnego gruntu pod drogę, pozwoli na dalsze prace w zakresie jej utwardzenia.

Jak czytamy w uzasadnieniu Uchwały "Działka oznaczona nr ew.32/16 ha położona we wsi Borzęcin Mały powstała w wyniku podziału nieruchomości polegającym na wydzieleniu na terenie rolnym poszerzenia gminnej drogi ulicy Źródlanej. Pełna szerokość drogi została wydzielona od ulicy Warszawskiej oraz od ulicy Trakt Królewski przy podziałach na wniosek właściciela, który z mocy prawa stał się własnością gminy. Wydzielenie środkowej części odcinka stanowić będzie uzupełnienie szerokości drogi na całym jej odcinku a przedmiotowa droga stanowić będzie jedyne połączenie ulicy Trakt Królewski z ulica Warszawską we wsi Borzęcin Mały i Borzęcin Duży."

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Czy jesteś zadowolony z systemu odbioru odpadów w Gminie?

Czy jesteś zadowolony z systemu odbioru odpadów w Gminie?
 

Z początkiem 2010 roku mamy

Użytkowników : 196338
Artykułów : 505
Zakładki : 8
Odsłon : 650262

Reklama

Wybrane zdjęcia

karate4.JPG
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Koszulki www.borzecin.eu

Prześlij nam ciekawe zdjęcie lub artykuł dotyczący Borzęcina czy okolic a otrzymasz wyjątkową i unikalną koszulkę www.borzecin.eu. Każda aktywność związana z borzęcińskim Portalikiem (również aktywność na Forum) będzie nagradzana!

Stare zdjęcia

Jeżeli jesteś w posiadaniu starych zdjęć Borzęcina lub okolic poinformuj nas o tym. Zaprezentujemy je na stronie!

Czas Warszawa