www.borzecin.eu

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Witam w Borzęcinie

Email Drukuj PDF

Witamy na stronie internetowej Borzęcina!

Borzęcin to mała i przytulna miejscowość leżąca na obrzeżach Warszawy. Dzieli się na Borzęcin Duży i Mały a administracyjnie podlega pod Gminę Stare Babice, Powiat Warszawski Zachodni. Borzęcin zlokalizowany jest przy jednej z głównych tras wylotowych z Warszawy w kierunku Leszna i dalej Żelazowej Woli, Sochaczewa. Odległość od Stolicy - zaledwie 20 km od Centrum - i dostępność podmiejskiej linii autobusowej stanowią zdecydowane atuty komunikacyjne miejscowości.

Borzęcin jest jedną z najstarszych miejscowości na Mazowszu. Lokalni lutniarze piszą pieśni, że kiedy Borzęcin był już rozwiniętą osadą mieszkańcy pędzili do Warszawy bydło na wypas, a tak całkiem poważnie to warto zapoznać się z bogatą historią Borzęcina w odpowiedniej zakładce niniejszej strony.

Borzęcin zarówno dla "starych" jak i nowych mieszkańców jest ciekawym i rozwijającym się miejscem. W naszej miejscowości zlokalizowanych jest wiele przedsiębiorstw zarówno tych małych, rodzinnych jak i całkiem sporych. W Borzęcinie znajdziesz wiele ciekawych miejsc dla aktywnego wypoczynku i rekreacji jek również dla odpoczynku od wielkomiejsciego zgiełku i codziennych obowiązków.

Niniejsza witryna powstała w celch informacyjnych mieszkańców oraz innych zainteresowanych o sprawach istotnych dla naszej miejscowości.

Grafika pochodzi ze strony rare-air.com

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Czy jesteś zadowolony z systemu odbioru odpadów w Gminie?

Czy jesteś zadowolony z systemu odbioru odpadów w Gminie?
 

Z początkiem 2010 roku mamy

Użytkowników : 213405
Artykułów : 505
Zakładki : 8
Odsłon : 764462

Reklama

Wybrane zdjęcia

top7a.JPG

Zainteresowani:)

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Koszulki www.borzecin.eu

Prześlij nam ciekawe zdjęcie lub artykuł dotyczący Borzęcina czy okolic a otrzymasz wyjątkową i unikalną koszulkę www.borzecin.eu. Każda aktywność związana z borzęcińskim Portalikiem (również aktywność na Forum) będzie nagradzana!

Stare zdjęcia

Jeżeli jesteś w posiadaniu starych zdjęć Borzęcina lub okolic poinformuj nas o tym. Zaprezentujemy je na stronie!

Czas Warszawa