www.borzecin.eu

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Oglądasz teraz Sport i rekreacja
Sport i rekreacja
Email Drukuj PDF

Sport i rekreacja jest jednym z najważniejszych aspektów życia każdej społeczności lokalnej. Borzęcin Duży ma to szczęście, że systematycznie rozwija się również w tych dziedzinach. Obecnie mamy kilka ciekawych miejsc, gdzie można aktywnie i przyjemnie spędzić czas. Należą do nich:

Skwer im. Fryderyka Chopina zlokalizowany u zbiegu ulic Warszawskiej i Spacerowej, gdzie znajdziemy park z dwoma stawami, największy w Gminie Stare Babice plac zabaw dla dzieci i boisko do piłki siatkowej. Przy Skwerze działa koło wędkarskie "Karaś".

Ogólnodostępna Strefa Rekreacji Dziecięcej działająca przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Borzęcinie Dużym. Na Strefę Rekreacji Dziecięcej składają się m.in. skatepark, siłownia boisko do gry w piłkę nożną, siatkówkę, koszykówkę, tenisa, stoły do ping-ponga a także skałka do wspinaczki dla dzieci. Wszystkie obiekty są bezpieczne i dostosowane do potrzeb młodzieży, dorosłych oraz osób niepełnosprawnych. Sprzęt sportowy wypożyczany jest za darmo. Strefa czynna jest przez 8 miesięcy w roku tj. od 15 marca do 15 listopada. Zabawy pod opieką instruktorów odbywają się w soboty i niedziele w godz. 10.00 – 12.00.

W Borzęcinie Dużym prężnie działa również:

 Klub Sportowy RENSEI KARATE DOJO, którego zawodnicy odnoszą imponujące sukcesy. Sprawdź na: http://www.klubkarate.net/?witamy!,1

Klub piłkarski działający w ramach: Uczniowskiego Klubu Sportowego Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Stare Babice: Sprawdż na: http://uksborzecin.futbolowo.pl/index.php

Borzęcin Duży tradycyjnie jest metą Półmaratonu Powiatu Warszawskiego Zachodniego im. Tadeusza Kusocińskiego. Jest to duża impreza sportowa, której trasa przebiega na dystansie 21,0975km przez tereny czterech Gmin Powiatu Warszawskiego Zachodniego: Gmina Błonie, Gmina Leszno, Gmina Ożarów Mazowiecki, Gmina Stare Babice. Czytaj więcej na:

http://polmaraton.pwz.pl/?idpm=1

 


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Czy jesteś zadowolony z systemu odbioru odpadów w Gminie?

Czy jesteś zadowolony z systemu odbioru odpadów w Gminie?
 

Z początkiem 2010 roku mamy

Użytkowników : 213405
Artykułów : 505
Zakładki : 8
Odsłon : 764467

Reklama

Wybrane zdjęcia

poz4.JPG
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Koszulki www.borzecin.eu

Prześlij nam ciekawe zdjęcie lub artykuł dotyczący Borzęcina czy okolic a otrzymasz wyjątkową i unikalną koszulkę www.borzecin.eu. Każda aktywność związana z borzęcińskim Portalikiem (również aktywność na Forum) będzie nagradzana!

Stare zdjęcia

Jeżeli jesteś w posiadaniu starych zdjęć Borzęcina lub okolic poinformuj nas o tym. Zaprezentujemy je na stronie!

Czas Warszawa